atrk جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران - نگاهی به گیشه و مقایسه ی آمار فروش فیلمها در عید فطر جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران - نگاهی به گیشه و مقایسه ی آمار فروش فیلمها در عید فطر

نگاهی به گیشه و مقایسه ی آمار فروش فیلمها در عید فطر

وقتی اعداد سخن میگویند...

ویژه برنامه ی نمایش فیلمها به مناسبت عید فطر از گذشته های کمی دورتر نیزهمواره مورد توجه فیلمسازان و نمایشگران بوده است، همچنین با نگاهی به آمار و ارقام درآمدهای حاصل ازگیشه ی فیلم های به نمایش در آمده در همین سالهای اخیر میتوان به جایگاه جالب توجه برنامه « اکران عید فطر» در میان مردم نیزپی برد.

با این اوصاف فضای رقابت به وجود آمده بین صاحبان فیلم و اصحاب رسانه را نیز می توان کمی مقبول تر دید و با آرزوی رقابت ماندنش اندکی خوش بود. طبق این وِیژه برنامه امسال نیز ۴ فیلم توانستند خود را به این صحنه برسانند و از میان تعداد زیادی از در خواست ها  ”ما همه با هم هستیم”، ”سرخپوست”، ”شبی که ماه کامل شد” و ”دختر شیطان” از این فرصت بهره بردند و از این میدان  ”ما همه با هم هستیم“ با اقبال بهتری همراه بود . این فیلم در روز‌های اولیه نمایش با استقبال خوبی مواجه شد و آخر هفته ی خوشی را پشت سر گذاشت که البته در هفته ی دوم به مراتب کم فروغ ظاهر شد. 

جداول پیش رو مربوط به آمار و ارقام اکران عید سعید فطر می باشد که به خودی خود گویای افت و خیز هفته های اخیر در گیشه ی سینمای ایران می باشد.

 pdf جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران - نگاهی به گیشه و مقایسه ی آمار فروش فیلمها در عید فطرpdf_1 جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران - نگاهی به گیشه و مقایسه ی آمار فروش فیلمها در عید فطرpdf_2 جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران - نگاهی به گیشه و مقایسه ی آمار فروش فیلمها در عید فطر

 

مطالب گذشته

پیام سید ضیاء هاشمی به مناسبت روز ملی سینما

درود و همدلی
جهان درگیر ویروس هاست و فاصله هایی که هر روز بیشتر و بیشتر میشود

به بهانه اهدای «نشان رسول» در شانزدهمین جشنواره فیلم «مقاومت» مروری‌بر کارنامه فیلمسازی زنده‌یاد رسول ملاقلی‌پور

خبرگزاری مهر - گروه هنر: زنده‌یاد رسول ملاقلی‌پور با نگاهی جزءمحور با سابقه عکاسی و مستندسازی در دوران دفاع مقدس، طی سال‌های فعالیتش در سینما، همواره موضوعاتی را دست‌مایه خلق آثار خود قرار داد که از چشم بسیاری از فیلمسازان دور مانده بود.

انتقاد جامعه صنفی تهیه‌کنندگان از صداوسیما

صداوسیما نمی‌تواند برای شبکه نمایش خانگی تصمیم‌گیری کند/ خواستار نظارت وزارت ارشاد هستیم