تبریک جامعه تهیه‌کنندگان به معاون جدید ارزشیابی و نظارت سینما

به گزارش خبرگزاری مهر، سیدضیاء هاشمی رییس هیات مدیره جامعه صنفی تهیه‌کنندگان سینمای ایران طی پیامی انتصاب سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد را به عنوان معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی تبریک گفت و همچنین از تلاش‌ها و زحمات ابراهیم داروغه‌زاده معاون پیشین اداره ارزشیابی قدردانی کرد.

نوشته شده توسط Hhashemi

واکتش جامعه صنفی تهیه‌کنندگان به عدم اکران خالتور در پردیس‌های شهرداری

جامعه صنفی تهیه‌کنندگان با صدور بیانیه‌ای، به اقدامات خودسرانه یکی از مدیران شهرداری که مانع از نمایش فیلم خالتور در پردیس‌های متعلق به این نهاد شده واکنش نشان داد.

نوشته شده توسط مدیریت سایت

پیام تبریک سید ضیاء هاشمی به هارون یشایایی

سید ضیاء هاشمی، رئیس هیئت مدیره جامعه صنفی تهیه‌کنندگان، طی پیامی انتصاب هارون یشایایی، تهیه‌کننده پیشکسوت آثار سینمایی، به ریاست نوزدهمین جشن سینمای ایران را تبریک گفت.

نوشته شده توسط مدیریت سایت

واکنش جامعه صنفی تهیه‌کنندگان به طرح جهادی نذر فیلم

جامعه صنفی تهیه‌کنندگان با صدور اطلاعیه‌ای به طرح جهادی نذر فیلم واکنش نشان داد و ضمن تقبیح اجرای چنین طرح‌هایی که دون شأن سینمای ایران است، خواستار پیگیری این مسئله از سوی کمیته صیانت شد.

نوشته شده توسط مدیریت سایت

امان از بی‌دادی: هشتمین سالروز درگذشت سیف‌الله داد

امروز ششم مرداد، هشتمین سالروز درگذشت تأثیرگذارترین و محبوب‌ترین مدیر سینمایی سینمای ایران است؛ سیف‌الله داد، کارگردان «کانی‌مانگا» و «بازمانده» و مدیر سینمایی دولت اصلاحات.

نوشته شده توسط مدیریت سایت

آگهی دعوت مجمع عمومی عادی سالیانه

جامعه صنفی تهیه‌کنندگان سینمای ایران با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مجمع عمومی عادی سالیانه این صنف در ۲۴ اردیبهشت امسال برگزار می‌شود.

نوشته شده توسط مدیریت سایت