atrk جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران - افزایش فروش فیلم‌های سینمایی در ماه مبارک رمضان/ "تگزاس" برای دومین سال متوالی، نجات بخش اکران نوروز شد . جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران - افزایش فروش فیلم‌های سینمایی در ماه مبارک رمضان/ "تگزاس" برای دومین سال متوالی، نجات بخش اکران نوروز شد .

افزایش فروش فیلم‌های سینمایی در ماه مبارک رمضان/ "تگزاس" برای دومین سال متوالی، نجات بخش اکران نوروز شد .

 


   سال نود و هشت  سینماها نسبت به ماه مبارک رمضان سال گذشته رونق بهتری داشت. تعداد فیلم‌هایی که در این ماه اکران بود به ۱۷ فیلم رسید که برخی ازآثار اکران شده از فروردین ماه به نمایش درآمده بود که اکران‌شان  در این ماه هم ادامه یافت . کل فروش فیلم‌ها در این ماه به رقم  ۱۹٫۳۴۶٫۰۲۵٫۰۰۰ رسید و تعداد مخاطبی که در سالن سینما به دیدن فیلم نشستند به  ۱٫۹۹۶٫۲۲۳ رسید. این در حالی است که در همین زمان در سال گذشته ۱۸ فیلم اکران بودند و رقم فروش فیلم‌ها به ۱۲٫۸۸۸٫۸۲۵٫۰۰۰ رسید و مخاطبی که به سالن سینما مراجعه کردند  ۱٫۷۱۵٫۷۶۷ نفر بودند.
   نکته جالبی که در میان آمار ارائه شده می توان یافت این که بیشترین آمار فروش در ماه مبارک رمضان به فیلم تگزاس در دو سال متوالی اختصاص دارد. تگزاس ساخته مسعود اطیابی در سال ۹۷ به فروش ۳٫۷۸۷٫۰۳۰٫۹۸۲ تومان رسید و تعداد مخاطب فیلم به ۵۱۲٫۹۸۲ نفر بود. امسال هم فصل دوم این فیلم توانست نظر مخاطب را در این ماه به خود جلب کند و به فروش ۷٫۹۱۹٫۷۰۰٫۴۷۸ میلیارد تومان برسد که اکران آن همچنان ادامه داردو در ماه رمضان ۸۳۲٫۰۲۹ نفر به دیدن فصل دوم تگزاس در سینماها نشستند. 

 

WhatsApp_Image_2019-06-09_at_25703_PM جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران - افزایش فروش فیلم‌های سینمایی در ماه مبارک رمضان/ "تگزاس" برای دومین سال متوالی، نجات بخش اکران نوروز شد .

 


WhatsApp_Image_2019-06-09_at_25704_PM جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران - افزایش فروش فیلم‌های سینمایی در ماه مبارک رمضان/ "تگزاس" برای دومین سال متوالی، نجات بخش اکران نوروز شد .

 

مطالب گذشته

کورانتینو! دربهای بسته سینما تا پایان وضعیت سینمایی زندگی

مرور اخبار مرتبط با بازگشایی سینماها در کشورهای صاحب صنعت سینما در ماه‌های اخیر، تصویری واضح‌تر از آنچه تحت عنوان «بحران کرونا» می‌خوانیم، پیش روی‌مان قرار می‌دهد.

دوره پانزدهم انتخابات خانه سینما - تخلف یا ضرورت قانونی؟

انتخابات پانزدهمین دوره هیات مدیره «خانه سینما» در حالی برگزار شد که تعدادی از صنوف سینمایی به واسطه عدم ثبت در وزارت کار و نداشتن کد شناسه ملی از مشارکت در این انتخابات محروم ماندند.

یادداشتی از سید ضیاهاشمی برای سالگرد درگذشت «سیف‌الله داد»؛

‍ مردی که صندلی مدیریتش هیچ‌گاه مانع هم‌صحبتی‌اش با سینماگران نشد