atrk جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران - نگاهی به گیشه و مقایسه ی آمار فروش فیلمها در عید فطر جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران - نگاهی به گیشه و مقایسه ی آمار فروش فیلمها در عید فطر

نگاهی به گیشه و مقایسه ی آمار فروش فیلمها در عید فطر

وقتی اعداد سخن میگویند...

ویژه برنامه ی نمایش فیلمها به مناسبت عید فطر از گذشته های کمی دورتر نیزهمواره مورد توجه فیلمسازان و نمایشگران بوده است، همچنین با نگاهی به آمار و ارقام درآمدهای حاصل ازگیشه ی فیلم های به نمایش در آمده در همین سالهای اخیر میتوان به جایگاه جالب توجه برنامه « اکران عید فطر» در میان مردم نیزپی برد.

با این اوصاف فضای رقابت به وجود آمده بین صاحبان فیلم و اصحاب رسانه را نیز می توان کمی مقبول تر دید و با آرزوی رقابت ماندنش اندکی خوش بود. طبق این وِیژه برنامه امسال نیز ۴ فیلم توانستند خود را به این صحنه برسانند و از میان تعداد زیادی از در خواست ها  ”ما همه با هم هستیم”، ”سرخپوست”، ”شبی که ماه کامل شد” و ”دختر شیطان” از این فرصت بهره بردند و از این میدان  ”ما همه با هم هستیم“ با اقبال بهتری همراه بود . این فیلم در روز‌های اولیه نمایش با استقبال خوبی مواجه شد و آخر هفته ی خوشی را پشت سر گذاشت که البته در هفته ی دوم به مراتب کم فروغ ظاهر شد. 

جداول پیش رو مربوط به آمار و ارقام اکران عید سعید فطر می باشد که به خودی خود گویای افت و خیز هفته های اخیر در گیشه ی سینمای ایران می باشد.

 pdf جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران - نگاهی به گیشه و مقایسه ی آمار فروش فیلمها در عید فطرpdf_1 جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران - نگاهی به گیشه و مقایسه ی آمار فروش فیلمها در عید فطرpdf_2 جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران - نگاهی به گیشه و مقایسه ی آمار فروش فیلمها در عید فطر

 

مطالب گذشته

کورانتینو! دربهای بسته سینما تا پایان وضعیت سینمایی زندگی

مرور اخبار مرتبط با بازگشایی سینماها در کشورهای صاحب صنعت سینما در ماه‌های اخیر، تصویری واضح‌تر از آنچه تحت عنوان «بحران کرونا» می‌خوانیم، پیش روی‌مان قرار می‌دهد.

دوره پانزدهم انتخابات خانه سینما - تخلف یا ضرورت قانونی؟

انتخابات پانزدهمین دوره هیات مدیره «خانه سینما» در حالی برگزار شد که تعدادی از صنوف سینمایی به واسطه عدم ثبت در وزارت کار و نداشتن کد شناسه ملی از مشارکت در این انتخابات محروم ماندند.

یادداشتی از سید ضیاهاشمی برای سالگرد درگذشت «سیف‌الله داد»؛

‍ مردی که صندلی مدیریتش هیچ‌گاه مانع هم‌صحبتی‌اش با سینماگران نشد