atrk جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران - تبریک شورای راهبردی سینما به اصغر فرهادی و شهاب حسینی جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران - تبریک شورای راهبردی سینما به اصغر فرهادی و شهاب حسینی

تبریک شورای راهبردی سینما به اصغر فرهادی و شهاب حسینی

شورای راهبردی تحقیق و توسعه سینمای ایران با صدور دو پیام جداگانه، موفقیت اصغر فرهادی و شهاب حسینی در کسب جوایز بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگر مرد حشنواره کن برای فیلم «فروشنده» را تبریک گفت.

متن پیام اول به این شرح است:

آقایان اصغر فرهادی و شهاب حسینی،

بی‌شک دریافت جوایز ارزشمند بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگر مرد در جشنوارۀ بین‌المللی فیلم کن که یکی از معتبرترین رویدادهای سینمای جهان است، افتخاری است که آرزوی تک تک سینماگران در سراسر این کرۀ خاکی است. موفقیت رشک‌برانگیز شما را صمیمانه به شما تبریک می‌گوییم و آرزو می‌کنیم با کسب جوایز معتبر بیشتر برای فیلم تحسین‌برانگیز «فروشنده» باعث اعتلا و سربلندی هرچه بیشتر سینمای ایران در عرصۀ جهانی شوید.

شورای راهبردی تحقیق و توسعه سینمای ایران

در پیام دوم که خطاب به شهاب حسینی، عضو شورای راهبردی تحقیق و توسعه سینمای ایران نوشته شده، آمده است:

آقای شهاب حسینی،

شما که پیش از این با بازی‌های درخشان و ستایش‌برانگیز خود ارزشمندترین جایزۀ دوران فعالیت یک بازیگر که همانا محبوبیت بی‌حدوحصر مردمی است را دریافت کرده‌اید، این بار چنان درخشیدید که رقبای خارجی‌تان در نظر هیئت داوران جشنوارۀ کن بی‌فروغ جلوه کردند و بر شایستگی بازیگران ایرانی و برتری‌ آن‌ها بر همتایان خارجی‌شان مهر تأیید زدند. موفقیت حماسه‌گونۀ شما را در کسب جایزۀ بهترین بازیگر مرد جشنوارۀ کن تبریک می‌گوییم و آرزو می‌کنیم برای این نقش‌آفرینی خیره‌کنندۀ خود جوایز معتبر دیگری را به کلکسیون افتخارات تمام‌نشدنی خود بیفزایید.

شورای راهبردی تحقیق و توسعه سینمای ایران

نوشته شده توسط مدیریت سایت

مطالب گذشته

سیدضیا هاشمی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان:باید جلوی انحصار را با گسترش پلتفرم‌ها بگیریم

 سید ضیا هاشمی  به تحلیل و بررسی گسترش پلتفرم‌ها و احتمال به وجود آمدن انحصار و لزوم جلوگیری از این اتفاق، پرداخت.

سیدضیا هاشمی: نمی‌توان سینما را به بهانه کرونا تعطیل کرد/ بسته‌های معیشتی خرج ۴ روزه‌ی هنرمندان است/ سینمای ایران سودآور نیست

 یک تهیه‌کننده سینما با اشاره به وضعیت تولید فیلم در شرایط کرونا گفت: ما نمی‌توانیم کارها را تعطیل کنیم زیرا جمعیت زیادی از اهالی سینما بیکار می‌شوند و معیشت آن‌ها دچار مشکل خواهد شد.

سید ضیاء هاشمی تهیه‌کننده باسابقه سینما ضمن مخالفت با بازگشایی سینماها به هر قیمتی، تأکید کرد در شرایط کرونایی بهترین بستر عرضه فیلم نمایش در وی‌اودی‌هاست؛ به شرط رفع انحصار!

سید ضیاء هاشمی تهیه‌کننده سینما در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به پروژه‌های سینمایی خود گفت: در حال حاضر فیلم سینمایی «آینده» به کارگردانی امیر پورکیان را آماده نمایش دارم که هنوز برنامه‌ای برای اکران آن ندارم. همچنین فیلم سینمایی «موافقت اصولی» به کارگردانی امیر پورکیان در دست دارم که در مرحله تدوین است، البته این را هم باید بگویم که تا پایان سال هیچکدام از این فیلم‌ها را اکران عمومی نمی‌کنم.