سید ضیا، هاشمی در گفتگو با مهر : کمیته تأیید سرمایه‌گذاران سینما تشکیل شود/ اخلال‌گران را حذف کنیم

 رئیس جامعه صنفی تهیه‌کنندگان پیشنهاد کرد کمیته‌ای با حمایت رئیس سازمان سینمایی به‌منظور تایید سرمایه‌گذاران و تهیه‌کنندگان سینما و حذف اخلال‌گران اقتصادی تشکیل شود. 

نوشته شده توسط Hhashemi

مهدی کرم‌پور در برنامه شب‌های شفاهی

مهدی‌کرم‌پور، بازرس جامعه صنفی تهیه‌کنندگان، در برنامه «شب‌های شفاهی» که شب گذشته از شبکه شما پخش شد حضور یافت و به معضلات صنفی سینمای ایران پرداخت.

نوشته شده توسط مدیریت سایت

سید ضیاء هاشمی: اکران فیلم خارجی در شرایط فعلی محکوم به شکست است

رئیس هیئت مدیره جامعه صنفی تهیه‌کنندگان در مصاحبه اختصاصی با سایت جامعه صنفی تهیه‌کنندگان تصریح کرد که با اکران فیلم‌های خارجی مخالفتی ندارد، به شرط آنکه این فیلم‌ها از کم‍پانی اصلی خریداری شوند و با حداقل سانسور و بدون کوچک‌ترین لطمه به اصل داستان، هم‌زمان با اکران جهانی در سینماهای کشور به نمایش درآیند.

نوشته شده توسط بابک حجازی

مصاحبه اختصاصی با سید ضیاء هاشمی

سید ضیاء هاشمی، رئیس هیئت مدیره جامعه صنفی تهیه‌کنندگان، در گفتگوی اختصاصی با سایت رسمی این صنف از صدور بی‌رویه و غیراصولی پروانه ساخت انتقاد کرد و آن را به زیان سینمای ایران دانست.

نوشته شده توسط بابک حجازی

سید ضیاء هاشمی در مصاحبه با ایرنا: ادغام موسسه رسانه‌های تصویری حرکتی انقلابی است

دبیرشورای عالی تهییه کنندگان در مصاحبه با ایرنا گفت: ادغام موسسه رسانه‌های تصویری قابل تحسین است چرا که نهادهای موازی سازمان سینمایی قابلیت اجرایی شان را از دست داده اند و کارکرد قابل قبولی ندارند.

نوشته شده توسط مدیریت سایت

مصاحبه با سید ضیاء هاشمی: موانع صنعتی شدن سینمای ایران

پس از انتشار بیانیۀ شورای راهبردی تحقیق و توسعه سینمای ایران با عنوان «صنعت سینما»، سید ضیاء هاشمی در مصاحبه با خبرگزاری مهر و خبرآنلاین به تشریح اهداف این بیانیه و خواسته‌های سینماگران برای صنعتی شدن سینمای ایران پرداخت. به همین منظور، مدیریت اجرایی دپارتمان طراحی پروژه جامعه صنفی تهیه‌کنندگان با ایشان مصاحبه‌ای را انجام داد و نظر ایشان را دربارۀ موانع صنعتی شدن سینمای ایران جویا شد.

نوشته شده توسط مدیریت سایت